Abramczyk Polonia rozbiła ROW Rybnik 54:36 — Pawełczak błyszczał
Innpro ROW Rybnik przegrał wyraźnie z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 36:54 w meczu żużlowym. Ze strony rybniczan na pochwałę zasłużyło tylko dwóch zawodników, podczas gdy gospodarze byli kompletni. Szczególnie wyróżnił się Maksymilian Pawełczak, który skradł show dla bydgoszczan.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!