Dwa śledztwa ws. Szpitala Południowego — 500 tys. zł wróciło na konto lekarza
Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła w poniedziałek dwa śledztwa dotyczące Szpitala Południowego. Pierwsze obejmuje oszustwo na kwotę ponad 500 tys. zł, które wróciły na konto lekarza. Drugie dotyczy nadużycia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego — poinformował rzecznik prokuratury prok. Piotr Antoni Skiba.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!