Bramkarz futsalowej Legii Tomasz Warszawski kończy karierę ligową
Tomasz Warszawski, bramkarz futsalowej drużyny Legii Warszawa, podjął niespodziewaną decyzję o zakończeniu kariery w lidze. Zawodnik zamierza poświęcić się grze w lidze szóstek. To zaskakujący ruch jak na aktywnego zawodnika.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!