Trzech oskarżonych za nielegalne składowanie toksycznych odpadów w lasach Mazowsza
Do Sądu Okręgowego w Ostrołęce wpłynął akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się nielegalnym składowaniem i transportem niebezpiecznych substancji. Przestępstwa miały być popełniane na terenie powiatu przasnyskiego w województwie mazowieckim.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!