Rooney żałuje kariery trenerskiej i nie widzi powrotu na ławkę
Wayne Rooney, były napastnik Manchesteru United i reprezentacji Anglii, przyznał, że żałuje decyzji podjętych w trakcie swojej kariery trenerskiej. Piłkarz nie widzi swojego powrotu na ławkę trenerską w przyszłości. Rooney nie sprecyzował, których konkretnych decyzji żałuje najbardziej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!