USA potajemnie wystrzeliło wojskowego satelitę z Nowej Zelandii
Rocket Lab w piątek cicho wystrzelił małego satelitę z półwyspu Māhia w Nowej Zelandii w ramach ćwiczeń US Space Force. Misja o nazwie Victus Haze Puma nie była transmitowana na żywo, a wojsko ani Rocket Lab nie wydały żadnego oficjalnego oświadczenia. Satelita pojawił się w wojskowym katalogu obiektów kosmicznych dopiero w weekend.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!