Toyota rozważa odejście z WEC przez przepisy na 2030 rok
Toyota, mimo wygrania 24h Le Mans, rozważa wycofanie się z długodystansowych mistrzostw świata WEC. Powodem jest niezadowolenie z planowanego pakietu przepisów na 2030 rok. Odejście japońskiego giganta byłoby ogromną stratą dla serii, w której ściga się Robert Kubica.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!