Selekcjoner Iranu napisał do wszystkich trenerów MŚ – tylko jeden odpisał
Selekcjoner Iranu Amir Ghalenoei ujawnił, że przed mundialem napisał do wszystkich trenerów uczestniczących w turnieju. Otrzymał tylko jedną odpowiedź, co wywołało jego rozgoryczenie. Iran walczy o wyjście z grupy, a jego szkoleniowiec nie kryje frustracji atmosferą panującą poza boiskiem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!