Tesla na autopilocie wbiła się w dom w Teksasie. Jedna osoba zginęła
W Katy w Teksasie Tesla z włączonym systemem wspomagania jazdy uderzyła w budynek mieszkalny, zabijając jedną kobietę. Pojazd miał aktywny system automatycznego prowadzenia w chwili wypadku. Sprawa ponownie wywołuje pytania o bezpieczeństwo systemów autonomicznej jazdy Tesli.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!