Polsko-estoński zespół śledczy bada oszustwa giełdy kryptowalut Zondacrypto
Pod koniec maja 2025 roku powołano wspólny polsko-estoński zespół śledczy ds. sprawy Zondacrypto — ujawniła w poniedziałek Prokuratura Regionalna w Katowicach. Postępowanie dotyczy oszustw na szkodę klientów tej giełdy kryptowalut. Katowicka prokuratura prowadzi główne postępowanie w tej sprawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!