Osaka rozbiła Fręch 6:4, 6:1 w Bad Homburg, Polka odpada
Naomi Osaka pokonała Magdalenę Fręch 6:4, 6:1 w pierwszej rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg. Mecz był rozgrywany przez dwa dni — poniedziałkowe wznowienie nastąpiło po przerwie spowodowanej złą pogodą, przy stanie 5:4 dla Japonki. Osaka zdominowała kort centralny i pewnie awansowała do drugiej rundy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!