Nsame opuszcza treningi Legii, Papszun zabrał głos
Jean-Pierre Nsame nie pojawił się na przedsezonowych treningach Legii Warszawa — napastnikowi za kilka dni wygasa kontrakt z klubem. Trener Marek Papszun skomentował nieobecność piłkarza i wydał oficjalny komunikat w tej sprawie. Przyszłość Nsame w "Wojskowych" pozostaje nieznana, a nowy sezon PKO BP Ekstraklasy startuje za nieco ponad miesiąc.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!