Mateusz Wieteska odchodzi z Herthy i podpisuje kontrakt z Caen
Mateusz Wieteska, wychowanek Legii Warszawa z czterema występami w reprezentacji Polski, opuszcza Herthę BSC po trzech sezonach. Jego kontrakt z niemieckim klubem wygasał 30 czerwca. Piłkarz, który grał wcześniej w Anglii, Grecji i Niemczech, podpisał umowę z francuskim klubem Caen.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!