Pacjenci krążą między skierowaniami — posłanka i MZ chcą zmian
Posłanka Joanna Wicha z Nowej Lewicy zwróciła uwagę w podcaście TVN24+ na problem mnożenia wizyt i skierowań, który niepotrzebnie wydłuża drogę pacjenta do leczenia i rehabilitacji. Wicha opowiadała o własnych doświadczeniach z tym systemem. Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że problem istnieje i zapewnia, że stara się niwelować takie absurdy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!