Keir Starmer podał się do dymisji. Wielka Brytania ma siódmego premiera w dekadę
Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii. Kraj będzie miał siódmego szefa rządu w ciągu zaledwie dekady. Nie podano jeszcze, kto obejmie urząd po Starmerze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!