Strzelanina w filipińskiej szkole: 3 ofiary śmiertelne, 2 uczniów zatrzymanych
W szkole średniej na Filipinach doszło do strzelaniny, w której zginęły 3 osoby. Policja zatrzymała dwóch uczniów podejrzanych o sprawstwo — twierdzą oni, że byli ofiarami szkolnego prześladowania. Trwa śledztwo mające ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!