Jonny Greenwood wydał album po 10 latach — i marzy o trasie Radiohead
Gitarzysta Radiohead Jonny Greenwood wydał album "Ranjha" (World Circuit/BMG) — kontynuację cenionego "Junun" z 2015 roku — we współpracy z izraelskim muzykiem Shye Ben Tzurem i zespołem Rajasthan Express. Przerwa trwała ponad dekadę z powodu śmierci muzyka, pandemii i problemów wizowych. Greenwood wyraził też nadzieję na kolejną trasę koncertową Radiohead.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!