Białoruś złożyła skargę po Pucharze Świata w Rzeszowie: organizatorzy traktowali ich jak neutralnych
Białoruskie Stowarzyszenie Gimnastyki złożyło oficjalną skargę po zawodach Pucharu Świata w gimnastyce w Rzeszowie. Organizatorzy zawodów mieli naruszyć decyzję World Gymnastics, traktując białoruskich sportowców jako zawodników neutralnych zamiast reprezentantów kraju. Białorusini są oburzeni tym postępowaniem i zapowiadają dalsze kroki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!