KSW: wygrana Szpilki w następnej walce może dać mu rewanż z Wrzoskiem
Artur Szpilka przygotowuje się do kolejnej walki w organizacji KSW. Dyrektor sportowy federacji przyznał w rozmowie z Fan Sportu, że zwycięstwo byłego pięściarza może przybliżyć go do rewanżu z Arkadiuszem Wrzoskiem. Dyrektor podkreślił, że spełnienie tego warunku zależy wyłącznie od samego Szpilki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!