Reddit i X (Twitter) niedostępne — awaria dotknęła też Zoom, Canvę i Fortnite
Reddit i X (dawny Twitter) doświadczyły poważnych problemów z dostępnością — na platformie Downdetector odnotowano odpowiednio ponad 36 000 i 3 000 zgłoszeń awarii. Zakłócenia objęły też Zoom, Canvę i Fortnite, co sugeruje awarię infrastruktury chmurowej. Oficjalna przyczyna problemów nie została jeszcze podana przez żadną z firm.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!