Korea Północna rozbudowuje umocnienia graniczne — naruszenie rozejmu z 1953 r.
Południowokoreańska armia potępiła rozbudowę instalacji granicznych przez Koreę Północną, uznając to za naruszenie rozejmu z 1953 roku. Nowe bariery i pola minowe powstają w bezpośrednim sąsiedztwie wojskowej linii demarkacyjnej, w strefie buforowej. Agencja Yonhap podała, że Seul ostrzega Pjongjang przed dalszą eskalacją działań przy granicy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!