Magyar chce odsunąć prezydenta Węgier i zmienić konstytucję
Węgierski polityk opozycji Péter Magyar przedstawił parlamentowi plan odsunięcia prezydenta, zakładający zmianę konstytucji. Zapowiedział też utworzenie Narodowego Biura Odzyskiwania i Ochrony Mienia. Stwierdził, że odzyskiwanie skradzionego majątku nie ma sensu, dopóki u władzy pozostają osoby, które latami nie zapobiegały kradzieżom.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!