Prokuratura wszczęła dwa śledztwa ws. nadużyć w Szpitalu Południowym
Prokuratura Okręgowa wszczęła dwa odrębne postępowania w sprawie możliwych nadużyć w Szpitalu Południowym. Pierwsze dotyczy lekarza, drugie — urzędników nadzorujących pracę placówki. Szczegóły zarzutów nie zostały jeszcze ujawnione.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!