Piotr Pytel skazany na dożywocie wyszedł z więzienia w Rzeszowie
Piotr Pytel, skazany przez sąd w Monachium na dożywocie za zabójstwo, opuścił zakład karny w Rzeszowie. Ponad 15 lat temu do tej samej zbrodni przyznał się inny mężczyzna i to on usłyszał wyrok. Minister Waldemar Żurek poinformował kilka dni temu o uruchomieniu procedury ułaskawieniowej w sprawie Pytla.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!