Polska i 11 krajów UE chcą Funduszu Modernizacyjnego po 2030 roku
Dwanaście państw Unii Europejskiej, w tym Polska, wystosowało wspólny list z apelem o przedłużenie Funduszu Modernizacyjnego po 2030 roku. Sygnatariusze opowiadają się również za zwiększeniem finansowania z tego instrumentu, który wspiera inwestycje w modernizację sektora energetycznego. Fundusz ma kluczowe znaczenie dla transformacji energetycznej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!