Vance: Iran zgadza się wpuścić inspektorów atomowych po negocjacjach z USA
Wiceprezydent USA JD Vance poinformował, że Iran zgodził się wpuścić ponownie inspektorów ds. broni jądrowej do kraju. Ogłoszenie nastąpiło po pierwszej rundzie rozmów między Waszyngtonem a Teheranem. Vance ocenił, że osiągnięto „znaczący postęp" w negocjacjach dotyczących irańskiego programu nuklearnego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!