Były minister transportu Hiszpanii skazany na 24 lata za korupcję
Były minister transportu Hiszpanii został skazany na 24 lata więzienia w głośnej sprawie korupcyjnej. Proces jest jedną z kilku spraw dotyczących korupcji w otoczeniu premiera Pedro Sáncheza. Wyrok stanowi poważny cios wizerunkowy dla rządzącego ugrupowania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!