Argentyna pożyczy do 5 mld dol. w walucie amerykańskiej
Argentyński rząd zatwierdził zaciągnięcie do 5 miliardów dolarów nowego długu denominowanego w dolarach, szukając finansowania wspartego przez instytucje wielostronne. Decyzja zapada przed zbliżającymi się terminami spłat zadłużenia. Kraj liczy na wsparcie takich instytucji jak MFW w obliczu napiętej sytuacji fiskalnej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!