Sinda chce zebrać 345 mln dol. w IPO na rynku srebra
Sinda Ltd., spółka wydobywająca srebro, planuje pozyskać do 345,2 mln dolarów poprzez pierwszą ofertę publiczną (IPO) na giełdzie w USA oraz prywatne plasowanie akcji. Firma chce skorzystać ze wzrostu cen metali szlachetnych. To kolejna spółka z sektora wydobywczego, która sięga po kapitał z rynków publicznych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!