NIK: Państwo wypłaciło ponad 84 mln zł za niewykorzystane urlopy w 2025 r.
Najwyższa Izba Kontroli ujawniła, że w 2025 roku państwo wypłaciło ponad 84 mln zł ekwiwalentów za niewykorzystane urlopy. Rekordowe wypłaty sięgają setek tysięcy złotych dla pojedynczych osób. Najwięcej pieniędzy trafia do służb mundurowych, choć problem dotyczy coraz szerszej grupy pracowników sektora publicznego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!