Rekordowe 2,7 tony kokainy wartej 2 mld zł przejęte w Sydney
Australijska policja w Sydney przejęła 2,7 tony kokainy o wartości odpowiadającej 2 miliard złotych — to największe przejęcie tego narkotyku w historii Australii. Narkotyki były ukryte w plastikowych tubach zakopanych w podziemnych bunkrach. Operacja stanowi przełom w walce z przemytem narkotyków w tym kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!