Rosyjska ambasada: ofiary UPA były obywatelami ZSRR
Rosyjska ambasada wydała oświadczenie, w którym twierdzi, że ofiary UPA były formalnie obywatelami Związku Radzieckiego. Był to komentarz do decyzji prezydenta Nawrockiego o odebraniu Orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy. Oświadczenie wywołało falę kontrowersji w Polsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!