Wheelie przez Zieloną Górę: motocyklista stracił prawo jazdy i dostał 1500 zł mandatu
Motocyklista jeżdżący na jednym kole przez Zieloną Górę stracił prawo jazdy, otrzymał 1500 złotych mandatu i 10 punktów karnych. Policja ustaliła jego tożsamość dzięki nagraniom z miejskiego monitoringu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!