Szpital Południowy w Warszawie ma nową radę nadzorczą po aferze
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował na platformie X, że Warszawski Szpital Południowy oficjalnie otrzymał nową Radę Nadzorczą. Zmiana nastąpiła po aferze, która wstrząsnęła placówką. Trzaskowski wymienił nazwiska nowych członków rady.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!