Meksyk emituje obligacje na rynkach globalnych, by skupić własny dług
Meksyk wychodzi na globalne rynki długu z nową emisją obligacji, której celem jest skup własnych, już istniejących papierów wartościowych. Działanie to jest odpowiedzią na rosnącą presję agencji ratingowych, domagających się ograniczenia deficytu budżetowego kraju. Operacja ma pomóc rządowi w zarządzaniu zobowiązaniami finansowymi.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!