Amerykański atak na łódź z narkotykami na Pacyfiku – 2 zabitych, 6 ocalałych
Amerykańskie siły zbrojne zaatakowały domniemaną łódź z narkotykami na wschodnim Pacyfiku, zabijając dwie osoby. Dowództwo Południowe USA (SOUTHCOM) poinformowało o sześciu ocalałych mężczyznach i powiadomiło Straż Przybrzeżną USA, nie podając szczegółów akcji ratunkowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!