Kierowca wjechał przed pociąg POLREGIO pod Gorzowem — nagranie
Na przejeździe kolejowo-drogowym między Gorzowem Wielkopolskim a Gorzowem Wielkopolskim Zieleniec kierowca osobówki wjechał na tory tuż przed nadjeżdżający pociąg POLREGIO. Tylko szybka reakcja maszynisty i szczęście zapobiegły zderzeniu — samochód minął pociąg o kilka metrów. Incydent został zarejestrowany na nagraniu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!