Zełenski odesłał Order Orła Białego kurierem — ekspert: to dodatkowe upokorzenie
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski odesłał Polsce Order Orła Białego za pośrednictwem kuriera, co ekspert ds. protokołu dyplomatycznego dr Janusz Sibora ocenia jako celową i demonstracyjną zniewagę. Według Sibory szacunek dla insygniów orderu wymagałby zupełnie innego postępowania. Gest ten uznawany jest za dodatkowe upokorzenie dla strony polskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!