Orlen Wisła Płock też zagra w Lidze Mistrzów w piłce ręcznej
Europejska federacja piłki ręcznej ogłosiła, że Orlen Wisła Płock weźmie udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Wcześniej mistrzem Polski zostało Industria Kielce, pokonując Wisłę w play-offach ORLEN Superligi i tym samym zapewniając sobie miejsce w Champions League. Teraz do elity dołącza także klub z Mazowsza — obydwa polskie zespoły wystąpią w edycji, która ma przynieść rewolucyjne zmiany w formacie rozgrywek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!