Toruń odrobił 22 punkty straty do Lublina i awansował — jeden z najlepszych wyników w historii żużla
PRES Grupa Deweloperska Toruń dokonała historycznego wyczynu na Motoarenie, odrabiając aż 22 punkty straty z pierwszego meczu z Lublinem i zdobywając bonus punktowy. To jeden z najlepszych wyników w historii polskiego żużla. Kibice zgromadzeni na trybunach byli świadkami niesamowitego widowiska w niedzielny wieczór.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!