Francja i Niemcy zostają równymi udziałowcami w koncernie zbrojeniowym KNDS
Francja i Niemcy ogłosiły w poniedziałek, że obejmą równe udziały w koncernie zbrojeniowym KNDS, produkującym czołgi. Informację potwierdziły rządy obu krajów we wspólnym oświadczeniu. To znaczący krok w integracji europejskiego przemysłu obronnego w obliczu rosnących zagrożeń bezpieczeństwa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!