37-latek zamarzł przy Via Baltica — trzej towarzysze z aktem oskarżenia
Mężczyzna z Łomży został pozostawiony bez kurtki i telefonu przy trasie S61 (Via Baltica) i zmarł z wychłodzenia. Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała akt oskarżenia przeciwko trzem osobom, które towarzyszyły mu w podróży. Sprawa trafi do sądu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!