Keir Starmer rezygnuje — Wielka Brytania ma siódmego premiera w dekadę
Keir Starmer podał się do dymisji w poniedziałek rano, co otwiera drogę do kolejnej walki o przywództwo Partii Pracy. Wielka Brytania będzie miała tym samym siódmego premiera w ciągu nieco ponad dekady. Rezygnacja Starmera wywołała natychmiastową debatę o przyszłości laburzystów i całego kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!