Ofiara księdza żąda 20 mln zł od Archidiecezji Krakowskiej za brak reakcji na krzywdy
Janusz Szymik domaga się 20 milionów złotych zadośćuczynienia od Archidiecezji Krakowskiej za brak reakcji na zgłaszane przez niego krzywdy. Jako dziecko był wykorzystywany seksualnie przez proboszcza w Międzybrodziu Bialskim. Duchowny po latach przyznał się do winy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!