Kuba kończy rok szkolny wcześniej z powodu braku paliwa
Kubańskie szkoły kończą rok szkolny przed czasem z powodu poważnego kryzysu paliwowego. Niedobory paliwa, wywołane przez amerykańskie embargo na ropę naftową, sparaliżowały i tak już borykający się z trudnościami system edukacji. To kolejny dotkliwy skutek kryzysu energetycznego na wyspie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!