Minister Rutnicki dał 3 mln zł klubowi Chwalińskiej i zagrał z nią w tenisa – burza w sieci
Minister Jakub Rutnicki przyznał 3 mln zł z budżetu państwa dla klubu BKT Advantage w Bielsku-Białej, w którym gra tenisistka Maja Chwalińska. Przy okazji wizyty rozegrał z nią mini-mecz, który został nagrany i trafił do sieci, wywołując falę krytyki. Internauci zwracają uwagę, że w grę wchodzą kolejne miliony publicznych pieniędzy dla tego samego klubu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!