Pies zagryzł chihuahuę na posesji w Nowym Dworze. Właściciel stanie przed sądem
W Nowym Dworze na Dolnym Śląsku duży pies wbiegł na cudzą posesję i zagryzł chihuahuę. Sprawa trafiła na policję, a właściciel agresywnego zwierzęcia ma odpowiadać przed sądem. Do lokalnego urzędu wpłynęła też petycja mieszkańców dotycząca podobnych zdarzeń w okolicy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!