Aplikacja Karta Krakowska znika ze smartfonów od sierpnia 2025
Od sierpnia 2025 roku aplikacja Karta Krakowska przestanie działać na smartfonach w Krakowie. Nie oznacza to jednak końca samego programu lojalnościowego — miasto planuje zapewnienie mieszkańcom alternatywnego sposobu korzystania z karty. Szczegóły dotyczące nowego rozwiązania nie zostały jeszcze w pełni ujawnione.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!