Dolar najdroższy od marca – Fed może podnieść stopy procentowe
Dolar umocnił się względem euro do najwyższego poziomu od marca, napędzany rosnącymi oczekiwaniami na zaostrzenie polityki monetarnej przez Rezerwę Federalną USA. Wraz z euro osłabił się również polski złoty. Rynki finansowe wyceniają coraz większe prawdopodobieństwo podwyżek stóp procentowych w najbliższych miesiącach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!