Madison Keys wygrała WTA 250 w Eastbourne, pokonując Tatjanę Marię 7:5, 6:4
Amerykanka Madison Keys zwyciężyła w sobotnim finale turnieju WTA 250 w Eastbourne, pokonując Niemkę Tatjanę Marię 7:5, 6:4. To jej pierwszy tytuł od Australian Open 2025. Obie finalistki w całym turnieju nie straciły ani jednego seta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!